RM-WIN & Robot Millennium & Soldis
Forum na temat projektowania RM-WIN, Robot Millennium & Soldis

Pytania - Modułu "RM-stal" jest niedostępny

Pionier - 2008-12-16, 07:51
Temat postu: Modułu "RM-stal" jest niedostępny
Wprowadzam konstrukcję, definiuje przekroje, klikam na wyniki---> stal i wyskakuje mi komunikat: Modułu "RM-stal" jest niedostępny. O co chodzi?
Jawa - 2008-12-16, 11:32

1. Wprowadzasz konstrukcje
2. Definiujesz przekroje używając materiału STAL
3. Definiujesz obciążenia
4. Przechodzisz na stal

To jest prawidłowa procedura, jeśli tak właśnie robiłeś to zamieść mi screen tego okienka które Ci wyskakuje.

piot - 2008-12-27, 13:58

czy ktoś może napisać gdzie można zdefiniować materiał bo przekrój umiem zmienić ale nie mogę zdefiniować materiału. Przez to zdaje się, że mi śmieszne ugięcia wychodzą.
thomas - 2009-03-25, 19:40
Temat postu: Re: Modułu "RM-stal" jest niedostępny
Pionier napisa³/a:
Wprowadzam konstrukcję, definiuje przekroje, klikam na wyniki---> stal i wyskakuje mi komunikat: Modułu "RM-stal" jest niedostępny. O co chodzi?


u mnie występuje ten sam problemy wtedy, gdy pliki z obliczeniami są "głeboko" w podkatalogach,czyli np d:/projekty/2008/domki/obliczenia/rm-win/dach/ , wtedy przerzucam pliki do rm-win projekty i moduł stali jest dosptepny:)

Go¶æ - 2011-05-13, 02:08

Mam ten sam problem, choć stosuję się do w/w procedury. Po zdefiniowaniu obciążenia, wyskakuje mi okienko "Moduł RM-Stal jest niedostępny". Jak to rozwiązać??
Go¶æ - 2012-04-12, 22:39

Widać problem jest nierozwiązywalny. Mam niestety to samo.
Jawa - 2012-05-11, 11:37

Instalacja programu w katalogu c:\RM-WIN powinna pomóc. Proszę także odpowiednio ustawić ścieżki dostępu do katalogów (wszystko opisane w pliku po ściągnięciu paczki).

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group